Bluza transparente, modelja interiste nuk lë vend për imagjinatë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 21, 2024 | 23:48

Bluza transparente, modelja interiste nuk lë vend për imagjinatë

Ines Trokia vijon të mahnisë në rrjetet sociale me foto dhe video “të nxehta”.

Modelja italiane, e cila njihet edhe si një tifoze e zjarrtë e Interit, së fundmi shfaqet më provokuese se kurrë. INES Ajo ka postuar disa foto nga vaska, teksa bie në sy bluza e saj e lagur, e shndërruar në transparente, duke zbuluar më shumë se duhet për fansat.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ines Trocchia (@inestrocchia)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"