Bekim Balaj shënon dygolësh, Vllaznia mposht në miqësore ekipin U19

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 25, 2023 | 15:39

Bekim Balaj shënon dygolësh, Vllaznia mposht në miqësore ekipin U19

Vllaznia e ka fituar me rezultatin e thellë 5-0 ndeshjen miqësore ndaj ekipit U19 ku ekipi i drejtuar nga trajneri i ri Auron Miloti e dominoi totalisht.

cmn x

Pjesa e parë e ndeshjes miqësore u mbyll me rezultatin 2-0, falë dy golave të realizuar nga sulmuesi Ardit Hoxhaj. Në pjesën e dytë trajneri Miloti aktivizoi Balaj, Latifi, Vulaj dhe Heriç.

Bekim Balaj shënoi dy gola të tjerë dhe gjithashtu edhhe Kristijan Vulaj.

VLLAZNIA A 5-0 VLLAZNIA U19

Hoxhaj (2), Balaj (2), Vulaj

Vllaznia A: Zogoviç, Kruja, Juriç, Shehi, Bulatoviç, Boshnjaku, Jonuzi, Marku, A.Hoxhaj, Çoba, Kaina. Tr: A. Miloti. Në pjesën e dytë u aktivizuan Balaj, Latifi, Heriç e Vulaj.

Vllaznia U19: Qarri, Repaj, Rroku, Baçina, Muhaj, Shimaj, Brahimi, Cungu, Hagrepi, Halili, Kodra. Tr: E. Doçi. Në pjesën e dytë u aktivizuan Jukaj, Kallamoqi, Zymeri, Ara, Hajdari, Çelepija, Guri dhe Dodaj.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"