Bastet/ Milani favoritë, Roma më prapa me koeficientët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 18, 2024 | 20:39

Bastet/ Milani favoritë, Roma më prapa me koeficientët

Roma dhe Milani luajnë gjithçka në 90 minuta. Sezonin aktual, padyshim, por jo vetëm kaq: kushdo që kalon mes De Rosit dhe Piolit, në fakt po luan për një pjesë të mirë të konfirmimit në funksion të sezonit të ardhshëm. Le të zbulojmë sot, të enjten më 18 prill në orën 21:00.

-640-0-66182ce882ea4

Edhe pse u mund në ndeshjen e parë, për kompanitë e basteve Milani mbetet favorit për të fituar sot në Romë. Një sukses kuqezi kuotohet me 2.45 teksa disi më prapa janë vendësit me 2.9 herë shpërblim mbi shumën e luajtur. Barazimi në “Olimpico” vlen për një koeficient 3.4 teksa shënimi i të paktën një goli nga secila prej skuadrave kuotohet me 1.7.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"