Barazuan me Korabin, Abazaj: Meritonim më shumë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 1, 2021 | 16:33

Barazuan me Korabin, Abazaj: Meritonim më shumë

Ardian Abazaj mendon se Pogradeci nuk pati fat.

Ardian Abazaj

Pas ndeshjes, trajneri tha: “Edhe në këtë ndeshje nuk patëm fat. Të vjen vërtet keq kur nuk merr fitore me një lojë të tillë. Prodhuam lojë të rrjedhshme, patëm raste dhe goditëm traversën, por ja që nuk fituam dot.

Unë them se lamë dy pikë, por barazimi është një shenjë pozitive për vazhdimësinë. Na duhet të mendojmë shpejt për takimin e radhës. Lufta do të jetë e fortë deri në fund”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"