Axhenda e javës së 27-të të Superiores/ Luhet në 2 ditë, ja datat dhe oraret

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 2, 2024 | 22:32

Axhenda e javës së 27-të të Superiores/ Luhet në 2 ditë, ja datat dhe oraret

Superiorja do të rikthehet të dielën e 10 marsit ku do të ngrejë siparin javë e 27-të, ku janë planifikuar të zhvillohen dy sfidat e para. 

Kalendari Superiore

Në orën 14:00, në “Arena Egnatia”, skuadra e Erzenit që drejtohet nga Skerdi Bejzade do të presë Partizanin, ndërkohë që po ditën e diel në orën 17:00, Tirana përballet me Egnatian në “Elbasan Arena”, në supersfidën e kësaj jave që mbyllet ditën e hënë me 3 duele. 

Në orën 14:00, Kukësi i Bledar Devollit, pret Laçin në duelin që do ta luajë pa tifozë. Java e 27-të mbyllet me dy duelet e orës 17:00, ku në “Niko Dovana”, Dinamo luan si pritëse ndaj Teutës, teksa Skënderbeu dhe Vllaznia përplasin brirët në Korçë. 

AXHENDA E JAVËS SË 27-TË: 

E DIEL 10 MARS: 

ERZENI-PARTIZANI ORA 14:00 (“ARENA EGNATIA”) 

TIRANA-EGNATIA ORA 17:00 (“ELBASAN ARENA”) 

E HËNË 11 MARS: 

KUKËSI-LAÇI ORA 14:00 (“KUKËS ARENA”) 

DINAMO-TEUTA ORA 17:00 (“NIKO DOVANA”) 

SKËNDERBEU-VLLAZNI ORA 17:00 (STADIUMI “SKËNDERBEU”)  

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"