Aventurë e re për Bledi Shkëmbin, ish-futbollisti bëhet trajneri i ekipit Kombëtar U19

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 18, 2024 | 22:29

Aventurë e re për Bledi Shkëmbin, ish-futbollisti bëhet trajneri i ekipit Kombëtar U19

Bledi Shkëmbi është trajneri i ri i Kombëtares shqiptare U19.

SHKEMBI

Lajmin e ka konfirmuar vetë ish-futbollisti me disa postime në “Instagram”, i cili është kështu gati për një aventurë të re në stolin e të rinjve kuqezi.

44-vjeçari më parë ka qenë trajneri i Ballkanit, Dinamos dhe dy herë Teutës, teksa tashmë do të zërë vendin e Ervin Bulkut.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"