Asnjë pretendim për moviolë, duel korrekt mes Laçit dhe Skënderbeut

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 2, 2024 | 22:48

Asnjë pretendim për moviolë, duel korrekt mes Laçit dhe Skënderbeut

Ndeshja mes Laçit dhe Skënderbeut nuk pati raste për moviolë. Ishte kryesisht një ndeshje korrekte nga të dyja skuadrat dhe gjyqtari Juxhin Xhaja nuk e pati shumë të vështirë ta administronte.

bandicam 2024-03-01 14-06-52-094

Mjafton të përmendet fakti se kartoni i vetëm i verdhë kësaj sfide u akordua 8 minuta para fundit. Si Laçi, ashtu edhe Skënderbeu, nuk patën pretendime në asnjë rast.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"