Asnjë goditje “big” në merkato, njihuni me të gjitha lëvizjet e Besës këtë verë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 3, 2023 | 22:54

Asnjë goditje “big” në merkato, njihuni me të gjitha lëvizjet e Besës këtë verë

Besa nuk e ka nisur si duhet edicionin e ri në Kategorinë e Parë.

Besa

Ata u mposhtën me rezultatin 4-2 nga Vora, një skuadër e sapoardhur nga Kategoria e Dytë.

Trajneri Pashja ka bërë lëvizje të mëdha këtë verë edhe pse ka deklaruar se nuk ka bërë asnjë goditje big.

Ja si duket skuadra e re e Besës pas afrimeve dhe largimeve të shumta.

hgf besPANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"