Asistent i Shehit te Tirana, Goldi Halili bën urimin special për Tetovën: Për mëshirimin e pozitivitetit që ju lexohet në fytyrë… 

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 26, 2024 | 22:15

Asistent i Shehit te Tirana, Goldi Halili bën urimin special për Tetovën: Për mëshirimin e pozitivitetit që ju lexohet në fytyrë… 

Edlir Tetova arriti të shkruante historinë me Egnatian, duke fituar titullin e parë me skuadrën rrogozhinase. I pari për klubin dhe për të si trajner i parë. Një urim special për këtë triumf, 41-vjeçari e ka marrë edhe nga Goldi Halili, vajza e presidentit të Tiranës, Refik Halili.  

goldi halili

Nëpërmjet një “Story” të publikuar në rrjetet sociale”, Goldi shkruan: Për njeriun e mirë që ju jeni! Për mëshirimin e pozitivitetit që ju lexohet në fytyrë. Për profesionistin e vërtetë! Urime profesor Tetova. Mëse e merituar Egnatia! 

 tetova goldi

Vlen të theksohet se Tetova ka qenë ndihmës i Shehit, gjatë kohës që ai ishte trajner te Tirana dhe padyshim që është një njohje e hershme për drejtuesit bardheblu.  

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"