Arrihet marrëveshja mes palëve, ja kur do të largohet Tomas Tuhel nga Bajerni

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 21, 2024 | 10:42

Arrihet marrëveshja mes palëve, ja kur do të largohet Tomas Tuhel nga Bajerni

Bajern Mynih do ti “japë” duart në fund të sezonit trajnerit Tomas Tuhel.

tuhel

Sipas mediave gjermane, palët kanë arritur një marrëveshje për të ndarë rrugët në verë.

Kampionët e Bundesligës pritet të bëjnë një njoftim zyrtar në ditët në vijim përpara se të fillojnë kërkimet e tyre për një trajner të ri.

Emrat më të lakuar janë ata të Çabi Alonsos dhe Jyrgen Klopit.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"