Analiza e trajnerëve/ Josa i pakapshmi, Brdariç më i miri mes të huajve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 1, 2023 | 22:12

Analiza e trajnerëve/ Josa i pakapshmi, Brdariç më i miri mes të huajve

Analiza e bërë për trajnerët ka nxjerrë në pah një fakt. Nëse Shehi ka rendimentin më të mirë, Josa ka fituar renditjen me më shumë ndeshje, pikë, sezone, trofe, ndeshje në Superiore.

Collage Maker-01-Oct-2023-10-12-PM-3157

Nga ana tjetër Duro është një tjetër trajner që ka drejtuar më shumë ekipe në Superiore dhe që ka drejtuar më shumë sezone në Superiore së bashku me Josën.

Mes të huajve ai që shkëlqen është Tomas Brdariç që ka rendimentin më të mirë. Mladen Milinkoviç, Naxhi Shensoji e Veljko Dovedan plotësojnë tablonë e analizës si trajnerët e huaj që kanë drejtuar në Superiore gjatë viteve të fundit.

statistikat trajneret logo

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"