“Air Albania” i zënë, ja ku pritet të luhet dueli Tirana-Laçi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 22, 2024 | 10:35

“Air Albania” i zënë, ja ku pritet të luhet dueli Tirana-Laçi

Tirana do të luajë të hënën me Laçin, por në këtë moment që flasim stadiumi ku do të zhvillohet takimi është në ajër.

Ermal-Meta-dhe-Myrta-ne-ndeshjen-Laci-Tirana-750x413

Bardhebluve ua ka zënë “Air Albanian”, U-17-ta e femrave. Opsion është stadiumi i Elbasanit dhe gjasat janë që Tirana-Laçi të luhet aty të hënën në 17:00.

Gjithsesi, deri dje në klub nuk kanë një stadium ku do të zhvillojnë takimin me Laçin.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"