Adili nuk pranon ofertën e parë, një titullar i fazave të para del jashtë planeve të Josës/ Ja situata te Vllaznia

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 25, 2023 | 21:30

Adili nuk pranon ofertën e parë, një titullar i fazave të para del jashtë planeve të Josës/ Ja situata te Vllaznia

Një çështje që nuk ka marrë ende zgjidhje te Vllaznia është ajo e sulmuesit kroat, Ante Aralica, i cili ka dalë jashtë planeve të klubit dhe trajneri Mirel Josa nuk e ka grumbulluar në tri ndeshjet e fundit.

aralica

Mes kroatit dhe klubit nuk ka ende një zgjidhje me mirëkuptim të marrëveshjes dhe palët duket se janë në një “luftë të ftohtë”.

ADILI

Ndërkohë, drejtuesit mund të mbyllin merkaton me afrimin e një qendërmbrojtësi, në një kohë që Mevlan Adili nuk e ka pranuar ofertën e parë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"