A do të largohet Tiago Silva nga Çelsi? Gruaja e tij zbulon të vërtetën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 15, 2023 | 16:38

A do të largohet Tiago Silva nga Çelsi? Gruaja e tij zbulon të vërtetën

Mbrojtësit Tiago Silva i skadon kontrata me Çelsin në vitin 2024 dhe mediat kanë aluduar se ai do të kthehet në Brazil.,h.m,.jh

Por gruaja e tij ka shuar dyshimet përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Ne, familja ime, burri im, fëmijët e mi dhe unë jemi shumë, shumë të lumtur këtu në Londër, te Çelsi. Ne do të qëndrojmë këtu! Forca Çelsi”, ka shkruar Belle Silva.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"