Zyrtare/ Abazaj i Skënderbeut: Shkoj në qershor, ja pse zgjodha korçarët

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 5, 2018 | 16:07

Zyrtare/ Abazaj i Skënderbeut: Shkoj në qershor, ja pse zgjodha korçarët

Sulmuesi i Luftëtarit ka konfirmuar për “Panorama Sport” se ka arritur marrëveshjen me Skënderbeun dhe se do të transferohet te korçarët. ‘Po, e kam mbyllur me Skënderbeun.

Abazaj

Zgjodha klubin më të mirë në Shqipëri dhe mendoj se do të jetë një eksperiencë çdo të më shërbejë si trampolinë për të shkuar jashtë Shqipërisë”, ka thënë Abazaj.


www.minuta90.com