Lajm i bujshëm nga Spanja/ Ikardi te Reali, më 26 dhjetor kryen vizitat mjekësorë

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 6, 2017 | 22:48

Lajm i bujshëm nga Spanja/ Ikardi te Reali, më 26 dhjetor kryen vizitat mjekësorë

Nga Spanja vijnë lajme të bujshme, teksa “El Chiringuito” raporton që klubi madrilen është shumë afër arritjes së marrëveshjes me sulmuesin e Interit, Mauro Ikardi.

ikardi

Sipas medias spanjolle, Ikardi do t’u nënshtrohet vizitave mjekësore në 26 dhjetor, para se të konfirmohet marrëveshja. Inter do të përfitojë 80 milion euro dhe 12 milionë euro të tjera me bonuse, ndërsa sulmuesi argjentinas 9 milion euro në sezon.

Media spanjolle


www.minuta90.com