Në fakt, veshja e zezë dhe kombinimi i të zezës me të bardhë janë formulat më të përdorura dhe më klishe në veshje. Por, teksa i
Jemi mësuar t’i shohim gjithnjë të rehatuar në makina komode dhe me shumë roje të rrethuar. Por ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafa, është parë duke ecur
Vitin e kaluar ishin familjarisht në Parlament. E kemi fjalën për Olta Xhaçkën, e cila tani drejton Ministrinë e Mbrojtjes dhe Artan Gaçen, ish-deputet. Gaçe nuk
Ish-ministrja e Integrimit dhe deputetja e Partisë Lëvizja Socialiste për Integrim, Klajda Gjosha, ka rënë vazhdimisht në sy për veshjen e saj të kuruar në çdo