Ne e shohim vazhdimisht në ekran si moderator, por Alban Dudushi, në fakt, ndihet si mes kolegësh edhe me aktorët, pasi ka mbaruar studimet për regjisurë.
I ardhur pak javë më parë në Parlament, pasi Saimir Tahiri dorëzoi mandatin e deputeti, Spartak Braho, apo siç e quajnë ndryshe miqtë, Baba Taku, shihet
Nard Ndoka, deputet i grupit të Partisë Demokratike, është shfaqur edhe këtë të enjte në shoqërinë e mikut të tij, Vangjel Dule dhe kjo nuk përbën
Jemi mësuar ta shohim të veshur me shumë ngjyra. Pantallona jeshile, kollare me viza e këmisha me kuadrate. Kudo ngjyra, si për të bërë diferencën me
Deputeti socialist Taulant Balla, është fotografuar nga paparazzi ynë në një event, teksa ndodhej në një tavolinë vetëm me zonja. Aty ishin deputetet socialiste, të cilat