Deputetët e Parlamentit shqiptar kanë një pasion të kushtueshëm, makinat luksoze. Edhe pse ka shumë prej tyre që jetën e luksit nuk duan ta shfaqin, makina
Është piku i verës dhe Tirana është gjithnjë e më e boshatisur. Ndërkohë, bie në sy që vëllai i Kryeministrit, Olsi Rama, vijon të jetë në
Është në rastet e rralla kur ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, preferon të veshë fustan. Në përgjithësi, ajo pëlqen veshje më sport, si p.sh. pantallona dhe
Deputetja e Partisë Socialsite, Ermonela Felaj, që në fillim na ka bërë përshtypje për pasionin që ka për fundet dhe fustanet dukshëm mbi gju. Me sa
Presidentja kroate, zonja Kolinda Grabar-Kitaroviç, vizitoi Shqipërinë këtë të enjte. Ajo ishte e pranishme edhe në Parlamentin shqiptar, ku mbajti një fjalim sipas traditës. E pranishme