9 Shtator, 2018

Rikthehet Sterkaj!

Pak muaj më parë pati një problem jo të lehtë shëndetësor. Madje, edhe vetë Kryeministri Rama bëri një status në “Facebook” për Paulin Sterkajn, deputetin socialist
Nëse dikush do ta kishte parë në rrugët e Tiranës Tërmet Peçin këtë të enjte, me siguri mund të mendonte se është nisur për vrap. Me
Rezart Veleshnja, aktori i talentuar i “Portokalli” dhe Lind Islami, këngëtari i ëmbël nga Maqedonia, janë parë duke bërë plazh në Dhërmi. Ajo që na ra