Harta e Shqipërisë së Madhe që çmend serbët, ja nga vijnë kuqezinjtë e De Biasit

| 10:00
SHPËRNDAJE

Shqipërinë e Madhe e bën Kombëtarja e futbollit.

Harta që “çmendi” serbët në ndeshjen e 14 tetorit në Beograd dhe që bën xhelozë fqinjët e Shqipërisë, duket se po përfaqësohet më së miri aktualisht në përfaqësuesen kuqezi.

Lojtarë nga të gjitha trojet duke filluar nga kryeqytetet: Tirana e Prishtina e duke vazhduar me Preshevën që së fundmi u përfaqësua nga mbrojtësi i Partizanit, Arbnor Fejzullahu.

Harta kuqezi e Shqipërisë së madhe u zgjerua me lojtarin shqiptar të maqedonisë, Naser Aliji. 

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

30 KOMENTET

Comments are closed.