VIDEO/ 19 vjeçarja elektrizon skenën e “The Voice” në Gjermani me këngën e njohur shqiptare

Sep 26, 2023 | 13:36
SHPËRNDAJE

19 vjeçarja me origjinë shqiptare dhe mjaft e talentuar, Erda Havalli ka impresionuar jurinë e ‘The Voice Rap’ spektakli i cili po zhvillohet momentalisht në Gjermani ku i dedikohet zhanrit ‘rap’.

erda-1-Copy

E talentuara i habiti të gjithë me performancën e saj të zjarrtë dhe me super atmosferë gjatë audicioneve ku performoi para dy artistëve gjeraman këngën shqiptare hit të Noizyt dhe Loredanës “Heart Attack”.

PANORAMA PLUS

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura