26 Shtator, 2023

VIDEO/ 19 vjeçarja elektrizon skenën e “The Voice” në Gjermani me këngën e njohur shqiptare


19 vjeçarja me origjinë shqiptare dhe mjaft e talentuar, Erda Havalli ka impresionuar jurinë e ‘The Voice Rap’ spektakli i cili po zhvillohet momentalisht në Gjermani ku i dedikohet zhanrit ‘rap’.

E talentuara i habiti të gjithë me performancën e saj të zjarrtë dhe me super atmosferë gjatë audicioneve ku performoi para dy artistëve gjeraman këngën shqiptare hit të Noizyt dhe Loredanës “Heart Attack”.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al