Ndërron jetë Oliver Hoare, princeshë Diana ëndërronte të jetonte me të

SHPËRNDAJE

Pas një beteje të gjatë me kancerin, eksperti i artit Oliver Hoare ka ndërruar jetë në moshën 73-vjeçare. Ai u bë i njohur si i dashuri i Lady Dianës dhe u përfol për një lidhje me të në vitin 1992.

ol1

Ai ishte i martuar, baba i tre fëmijëve dhe mik i ngushtë i princit Charles.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/nderron-jete-oliver-hoare-princeshe-diana-enderronte-te-jetonte-me-te/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFOTO/ Iu arratis policisë vetëm me të brendshme, dënohet me burg shqiptari me dy emra
Artikulli tjetërNdërprerja e sinjalit të TV/ PD: Shteti të pajisë me dekodera qytetarët, po shkelet Kushtetuta

S'KA KOMENTE

Comments are closed.