Kreu i Partisë së Ballit Kombëtar, Alimadhi, bën show para Kuvendit me luksin e tij (FOTO)

| 16:19
SHPËRNDAJE

Kreu i Partisë së Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi, u fut në Parlament disa muaj më parë, duke marrë mandatin e deputetit të lënë nga ish-deputetët e Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike. Sipas një marrëveshjeje të bërë gjatë zgjedhjeve të kaluara të përgjithme parlamentare, në lista u futën kryetarët e partive të djathta, edhe pse parti pa ndonjë elektorat të madh.

Alimadhi-1

Alimadhi është fotografuar nga paparazzi ynë këtë të enjte, teksa vinte në Parlament me një makinë luksoze “Rangel Rover”. Jo vetëm kaq, dyert e makinave u hapën të gjitha dhe që aty dukeshin të varura kostumet firmato të Alimadhit. Përfundimisht, në çdo epokë, ballistët kanë lakmuar jetën e rehatshme dhe mirëqenien.

Alimadhi Alimadhi2 Alimadhi3 Alimadhi4

PANORAMA PLUS

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.