Foto nga paparazi/ Gramoz Ruçi nuk gjen rehat me …

| 22:38
SHPËRNDAJE
 

Mirë që Sassoli po vonohet, edhe pse thonë që të huajt janë korrektë në takime, por kryetarin e Parlamentit, Gramoz Ruçi, nuk po e lënë rehat as këpucët. 

Ka një siklet që i duhet ta zgjidhë para se të vijë kryetari i PE-së.

Dhe deputetët rrinë e shikojnë se sa shpejt do ta zgjidhë këtë problem kreu i Kuvendit, në mënyrë që miku të mos e gjejë në një pozicion aspak elegant… /Panoramaplus.al

        

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.