VIDEOLAJM/ Tërheqja e Kreshnik Spahiut nga politika, ja klipi “prekës” dedikuar tij

May 27, 2017 | 15:51
SHPËRNDAJE

Faqja në “Facebook”, Lolita ka bërë një klip tallës pas tërheqjes së Kreshnik Spahiut nga politika. Ai u la jashtë listave për kandidatë të PD-së dhe tha dje se ndihej i tradhtuar.

Në këtë kuadër Lolita ka shfrenuar fantazinë duke thumbuar keqas Spahiun.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura