VIDEO/ Triumfi i Spanjës ndaj Italisë, ja ku e ndoqën supersfidën lojtarët e Kombëtares shqiptare

Jun 21, 2024 | 7:34
SHPËRNDAJE

Spanja mposhti Italinë mbrëmjen e sotme me rezultatin 1-0, në ndeshjen e dytë të vlefshme për Grupin B. Ky duel special u ndoq me mjaft interes edhe nga stafi dhe lojtarët e Kombëtares, të cilët u mblodhën bashkë në qendrën sportive ku qëndrojnë të grumbulluar. Kuqezinjtë kanë studiuar kështu spanjollët që do të jenë dhe kundërshtari i ditës së hënë.

MixCollage-20-Jun-2024-11-27-PM-4773

Atmosfera duket tepër pozitive, edhe pse përballë do të kenë një rival si Spanja, që është padyshim ndër pretendentet kryesore për të fituar këtë Euro 2024.  

MOMENTI KUR FUTBOLLISTËT E KOMBËTARES SHQIPTARE NDJEKIN DUELIN SPANJË-ITALI (VIDEO) 

PANORAMASPORT.AL
NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura