VIDEO/ Shoqe e ngushtë me pornostaren shqiptare, seksbomba gjermane tradhton sërish Barcelonën për Realin

Jun 7, 2023 | 14:55
SHPËRNDAJE

Modelja e rrjeteve sociale, Vanesa, e cila në Instagram njihet me emrin vanessa.rhd, ka marrë sërish vëmendjen e mediave sportive.

Collage Maker-07-Jun-2023-01-37-PM-144

Ajo njihet si një fanse e madhe e Barcelonës, por përpara disa ditësh ajo postoi një foto me bluzën e Realit.

Së fundmi ajo ka bërë të njëjtën gjë, duke postuar një video kësaj radhe, por në të shkruan: “Barça më shkon më shumë”.

Ajo është pjesë e portalit me pullë të kuqe “Onlyfans” ku shpeshherë ka postuar dhe me shoqen e saj të ngushtë, Melisa, ose melimtx, e cila në rrjetet sociale shfaqet si shqiptare.

WhatsApp Image 2023-06-07 at 13.21.59

WhatsApp Image 2023-06-07 at 13.20.48

3

4

5

7

8

9

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura