VIDEO/ Një tjetër tifoz shqiptar u fut në fushë, ja momenti që nuk u kap nga kamera

Jun 19, 2024 | 20:44
SHPËRNDAJE

Një tjetër tifoz shqiptar kapërceu rrethimin e brendshëm të stadiumit, duke u futur në fushë, gjatë duelit mes Kroacisë dhe Shqipërisë që përfundoi në barazim 2-2. 

MixCollage-19-Jun-2024-08-41-PM-369

Goli dramatik i kuqezinjve në minutën e 95-të, bëri që tifozi të mos përmbahej, duke vërshuar drejt fushës.

Ai kaloi sigurimin e stadiumit për t’u futur në tapetin e gjelbër, teksa ky moment u kap nga kamerat amatore në stadium, duke mos u transmetuar nga regjia qendrore. Gjithçka kaloi pa incidente. 

Për më tepër shikoni videon: KLIKO KËTU  

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura