VIDEO/ Lojtari më fatkeq i finaleve, De Bryjne lë përsëri lojën i dëmtuar në ndeshjen e fundit

Jun 10, 2023 | 21:47
SHPËRNDAJE

Kevin De Bryjne është padyshim një nga lojtarët më të pafat të finaleve të Champions-it.

bandicam 2023-06-10 21-37-30-570

Mesfushori belg la fushën i dëmtuar në përballjen kundër Interit në minutën e 36’ pas një dëmtimi të pësuar.

Kjo është hera e dytë që ndodh për të në finalen e Ligës së Kampionëve, në po kaq të luajtura, pasi dhe përpara dy vitesh në ndeshjen e humbur kundër Çelsit.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura