VIDEO/ E kapën mat me të dashurën e Zhoao Feliks, ylli i Formula 1: Nuk doja të fshihesha, jemi në 2023

May 28, 2023 | 12:17
SHPËRNDAJE

E dashura e Zhoao Feliks është bërë protagoniste në rrjet më shumë se vetë futbollisti. Modelja Magui Korseiro dyshohej prej kohësh që tradhtonte futbollistin me një tjetër lojtar, e së fundmi u pa në një video me yllin e Formula 1, Lando Norris.

maguicorceiro

Ky i fundit është pyetur në lidhje me të vërtetën e videos që qarkullonte, teksa pohoi që mes tyre ka një miqësi dhe asgjë më tepër. Ai ka shtuar se jemi në një periudhë ku gjithçka keqkuptohet.

“Nuk jam përpjekur të fsheh asgjë edhe kur kam dalë në restorant. Ju lejoheni të bëni çfarë të doni. E di se ka shumë supozime vetëm se më panë me dikë, por më duket qesharake. Nëse do të doja të fshija diçka, do të dija më mirë.

Në fund të fundit nëse do të doja të kisha një jetë private do ta thosha por nuk dua të qëndroj para kompjuterit i vetëm në shtëpi. Jemi në 2023, megjithëse më duket sikur nuk mund të kesh miq ditët e sotme pa pasur një lidhje”, u shpreh Norris.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura