VIDEO +18/ SKENA SHOKUESE NË STADIUM! Ylli i filmave për të rritur tund gjoksin e zhveshur, u desh të ndërhynte policia

Nov 18, 2023 | 16:17
SHPËRNDAJE

Aktorja e famshme e filmave për të rritur Dani Banks dëshiron me çdo kusht të tërheqë vëmendjen tek vetja dhe këtë herë shkoi një hap më tej për të arritur këtë qëllim. Ajo vendosi që në stadiumin e mbushur plot me njerëz të shfaqë gjoksin e saj të bollshëm për fansat, por shumë shpejt pësoi një poshtërim i madh në kurriz të saj.

dani

Kur panë skenën tronditëse, efektivët e policisë dhe personeli i sigurisë iu afruan biondes tërheqëse dhe e urdhëruan të largohej menjëherë nga stadiumi.  Amerikania ka shpjeguar se policia nuk e ka shoqëruar jashtë stadiumit, por i ka thënë: “Nuk duhet të shkosh në shtëpi, por të dalësh nga stadiumi”.

Dani Banks është shumë e njohur në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 8 milionë njerëz dhe u bë e famshme pikërisht falë fotove të pakta në të cilat format e saj janë në plan të parë.

ddd

Obsesioni i saj për zmadhimin e të pasmeve e ka sjellë edhe në ekranin e vogël dhe ka qenë e ftuar në serialin e njohur “Botched”, i cili paraqet histori reale të atyre që iu nënshtruan korrigjimeve kozmetike që shkuan keq.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura