Tifozët i vënë fajin te goli i Barelas, Elseid Hysaj detyrohet të mbyllë rrjetet sociale

Jun 16, 2024 | 19:36
SHPËRNDAJE

Elseid Hysaj, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, është detyruar të mbyllë adresat e tij në rrjetet sociale, pasi është bërë objekti i sulmeve dhe kritikave të tifozëve.

 

hysaj1

Mbrojtësi kuqezi u akuzua prej tyre se mbante fajin për golin e Barelas, ku pas gjuajtjes së mesfushorit ai ul kokën dhe shmang kontaktin me topin.

SHIH VIDEON

Këto pamje kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale gjatë gjithë sfidës dhe pas saj, teksa nuk kanë munguar komentet ndaj mbrojtësit, i cili është detyruar që të mbyllë llogaritë personale pas sulmeve ndaj tij.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura