“Të ka thënë nuk pjell dot, ik m*strubohu”- Një javë para finales, Romeo shpërthen ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë dhe ti thua që..

May 19, 2024 | 8:23
SHPËRNDAJE

Banorët e Big Borther VIP i kanë kapur ethet e finales, duke bërë që edhe të përplasen me njëri-tjetrin.

egla romeo

Romeo Veshaj ka shpërthyer kundrejt Egla Cenos, e cila shprehu dëshirën që në pod për çmimin e madh të jetë me Julin.

Ajo i tha Romeos që e zgjodhi Julin, sepse ka më shumë vlera se ai. Kaq mjaftoi që Romeo të shpërthente ndaj Eglës, duke i kujtuar asaj të gjithë ofendimet që i ka thënë Juli.

Pjesë nga debati:

Romeo: E doni perlën e fundit? Tani thotë Egla, i them po mirë e bëtë zgjedhjen për njëri-tjetrin në pod, po si thua po nuk e fitova unë ta fitojë Juli? Po ta jap unë argumentin tha, sepse ai ka më shumë vlera se ty se tjetri… Ai i ka thënë ti nuk pjell dot. Ai e ka larë e ka shpëlarë. I ka thënë masturbohu, nuk pjell dot, i ke organet e zeza, të gjitha.

Egla: Kurse ti je një mashtrues.

Romeo: Kurse kjo tjetra e ka larë e ka shpëlarë. Kjo është shumë e shpifur!

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura