“Serbinë e presin kohë sfiduese”- Vuçiç bën thirrje për bashkim: Të mbrojmë interesat e vendit tonë

Sep 3, 2023 | 16:58
SHPËRNDAJE

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç ka njoftuar në Instagram se Serbia po përballet me kohë sfiduese dhe për këtë arsye të gjithë duhet të jenë të bashkuar dhe siç tha ai “të mbrojnë interesat e vendit”.

vucic-bosnia

Vuçiç, duke përmbledhur javën e kaluar, shkroi se gjatë kësaj periudhe u dëshmua se rezultatet e mira arrihen me këmbëngulje.

“Na presin kohë sfiduese, prandaj duhet të jemi të bashkuar, punëtor, të mbrojmë interesat e Serbisë dhe të japim kontributin maksimal në zhvillimin e saj”, tha Vuçiç.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura