Publikohen pamje të patransmetuara më parë/ Momenti kur Luizi ‘gjuan’ me shuplakë në këmbë Kiarën! Ja si justifikohet ajo

Mar 19, 2023 | 18:17
SHPËRNDAJE

Luiz Ejlli gjatë javës që lamë pas futi në grackë Kristin dhe Armaldon pasi i detyroi t’i thyenin rregullat. Kjo bëri që Maestro te eliminohej mbrëmjen e djeshme.

luizi kiara

Artisti shkodran tha se kjo ishte e planifikuar dhe se e kishte ëndërruar këtë moment.

Në “Fan Club” sot (e diel) u transmetuan disa pamje, ku Kiara e shtyu me këpucë Luizin në momentin që po thoshte këto fjalë.

Këngëtari nga ana tjetër e gjuajti me shuplakë në këmbë, ndërsa duket se ishte në një moment kur po fliste seriozisht dhe nuk dëshironte që të pengohej.

“E shtyva unë me majë të këpucës që të pushojë, ai ma shtyu këmbën. Nuk më qëlloi më shtyu, sepse unë e shpova me takë te gjuri që mos fol ndërkohë që kishte plan të thoshte këtë gjënë që tha për Kristin dhe Armaldon. Një gjë kot”, deklaroi Kiara në dhomën e rrëfimit.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura