Përplasen me njëra-tjetrën dy mjete në Pogradec, lëndohen 4 persona

Jun 1, 2024 | 19:56
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor “Pogradec-Drilon”.

aksidenti pogradec

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë kanë mbetur të lënduar drejtuesit, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Gjithashtu të lënduar kanë mbetur dhe dy pasagjerë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Më datë 01.06.2024, rreth orës 19:12, në aksin rrugor “Pogradec-Drilon”, automjeti me drejtuese shtetasen N. S., është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin N. M. Për pasojë janë dëmtuar dy drejtuesit dhe dy pasagjerë, jashtë rrezikut për jetën.

Me drejtuesit e automjeteve do kryhen veprimet e mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura