Panorama Plus – Faqe 3157 – Showbizi Shqiptar
Duket se Kendall Jenner ka nisur një romancë me Blake Griffin pasi është fotografuar në mbrëmjen e të martës në Nju Jork teksa të dy po
PRODUKTET QË REKOMANDOHEN • Domate, bizele, kungull dhe karota për vitamina dhe fibra • Pure domate dhe majdanoz (sidomos për pacientët që vuajnë nga kanceri i