Një nga pretendentet kryesore për të ngritur trofeun zbret në fushë, njihuni me tre sfidat e sotme në Euro 2024

Jun 17, 2024 | 8:41
SHPËRNDAJE

Sot është dita e 4-të e Europianit e cila do të ketë tre ndeshje të vlefshme për fazën e grupeve.

EURO

Në orën 15:00 Rumania do të përballet me Ukrainën në ndeshjen e parë të Grupit E. Ndërsa e dueli i dytë i grupit do të luhet në orën 18:00 mes Belgjikës dhe Sllovakisë.

Sfida që do të mbyllë mbrëmjen është mes Austrisë dhe Francës. Të dyja skuadrat do të kërkojnë fitoren për ti marrë kreun Holandës e cila dje mposhti Poloninë me shifrat 2-1.

NDESHJET E SOTME

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura