“Më kishte marrë malli për ty”/ Monika Lubonja publikon videon me Gent Hazizin nga dhoma e hotelit. Çfarë po ndodh mes aktorëve?

Jun 7, 2023 | 10:02
SHPËRNDAJE

Monika Lubonja i ka habitur të gjithë me videon e saj ku shfaqet në dhomën e një hoteli me aktorin Gent Hazizi.

Aktorja ka publikuar një video në InstaStory teksa tregon Gentin i cili shfaett gjysmë i zhveshur dhe ajo e veshur me një fustan nate.

E teksa në sfond nuk mungojnë batutat mes tyre, duket se dyshja po xhironin skenën e një filmi që pritet të publikohet së shpejti.

Pjesë nga biseda:

Genti: Më kishte marrë malli për ty!

Monika: Hiqi duart hiqi. Gent Hazizi dëgjo nuk je me Olta Gixharin këtu. Unë jam Monika

Genti: Hë mo se e kemi skenë filmi tani.

Monika: Hë pra, unë jam Monika.

Genti: Ke qenë edhe ti te Big-u po hë.

Monika: Kam qenë te Big-u, po Bigu jonë ishte 1-sh.

Genti: Do ta bëjmë skenën?

Monika: Hiqi duart (qesh)

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura