“Me ish-in dhe aktualin”- Erjona Rusi “trazon” rrjetin me fotografinë që publikon

Sep 16, 2023 | 16:47
SHPËRNDAJE

Moderatorja Ejona Rusi ka publikuar një foto në rrjete sociale, e cila mund të lërë vend për keqkuptim për ata që nuk e njohin mirë.

sujkik

“Me ex-in dhe aktualin” ka shkruar modertorja, ndërsa shfaqet në foto më Arjon Muçën dhe Alban Musën.

Pra në fotografinë në fjalë, Erjona i referohet ish-kolegut dhe kolegut aktual.

Alban Musa ka qenë ish kolegu i saj me të cilin ka prezaktuar një emision, ndërsa Arjon Muça është kolegu aktual, me të cilin prezantojnë një tjetër emision aktualisht.

WhatsApp-Image-2023-09-16-at-11.51.42-e1694873107814

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura