Luana Vjollca nis pushimet, ”ndez” rrjetin teksa shfaqet me bikini (FOTOT)

Jul 10, 2024 | 14:26
SHPËRNDAJE

Luana Vjollca është padyshim një nga femrat më të bukura shqiptare. Siç duket nga postimet që moderatorja ka bëre në rrjetet sociale, pushimet për të kanë filluar. Destinacioni që ajo ka zgjedhur është jugu i Shqipërisë.Për ndjekësit e saj në Instagram, Luana ka ndarë pamje të mrekullueshme nga pishina duke pozuar me bikini mjaft tërheqëse.Në fotot e publikuara Luana shfaq si gjthmonë linjat e saj trupore.
 Mirëpo moderatorja nuk ja mohon vetes bukurinë që atë e karakterizon. Në një postim që ka bërë ditën e djeshme në InstaStory ajo shfaq fytyrën e saj dhe shkruan: “Sweet apple pie will be always apple pie, no matter what”-duke nënkuptuar se ajo është gjithmonë në formë si do që të jenë punët.

Ndjekësit e saj kanë shpërthyer në komente duke e komplimentuar për aftësinë që ajo ka për të ruajtur një pamje të shkëlqyer fizike.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura