Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Feb 10, 2024 | 7:06
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

gazetaTitujt kryesorë:

“Shqipëria, aleat kyç në Ballkan”, DASH: Blinken, vizitë në Tiranë

“Bunkerizohet” AKBN-ja, KLSH i nxori në dritë abuzimet, ‘Agjencia’ s’jep asnjë sqarim se pse i ka arkat bosh

Të prekurit me kancer/ Korrupsioni që merr jetë fëmijësh, emisioni “Vetting”: Institucionet nuk iu ofruan barna

Përplasja në Kuvend/ PS nuk ndalet, përjashton edhe dy deputetë, Palokën e Dodën

Të përndjekurit/ Kësti i tretë, lista me emrat e trashëgimtarëve që do të dëmshpërblehen

Personazh

Heidi Baçi flirt me Romeon, por lë pezull lidhjen në Itali

Si u përfshinë familjarët në ndarjen e Sarës dhe Endrikut

Festa e Oltes qe zbuloi miqesite e prishura, mungoi edhe motra e aktores

Pas divorcit të bujshëm dhe lidhjes së re, shfaqet për herë të parë Princ Leka

OPINION

Kronikë mielli e rënkimesh/ NGA AGRON GJEKMARKAJ

Mosbesimi ndaj liderëve/ NGA AGIM BAÇI

Ndryshimi i pikëpamjes në Evropë/ NGA ANITA LIKMETA

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazeta1Titujt kryesorë:

Dinamo sfidon Partizanin, Shehi: Renditjen s’e shohim

Muçi te Beshiktashi për 10 milionë euro, feston edhe Tirana

Sulmuesi kuqezi shitet nga Legia e Varshavës dhe firmos në klubin turk për 1.8 milionë euro në sezon. Bardheblutë kanë 10 % të kartonit dhe përfitojnë 1 milionë euro

Vllaznia-Teuta, Osmani: Sot ia dalim me tifozët

Egnatia në luks, Tetova pret 3 pikë me Laçin

“Samit” në Vlorë, Flamurtari do drejtësi

Tomori “teston” Elbasanin, Apolonia kërkon të thyejë Bylisin

Titulli kalon nga Lukaku, Inzagi “ndez” Turamin

Juvja ngre peshë Jildizin, gati 10-ta dhe rinovimi

Të pathyeshmit vihen përballë, Ançeloti: Fitojmë!

Luhet kreu, Xhaka pret Bajernin në duelin e titullit

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:

gazeta2Titujt kryesorë:

BIRN: Defektet e inceneratorit rrisin malin me plehra në landfillin e Elbasanit

AKBN “bunker”, asnjë reagim se pse i ka arkat bosh dhe se kur do të jepen rrogat

Berisha: Jo thjesht protestë, më 20 shkurt do të paralizojmë qeverinë

Nën akuzë për vrasje të mbetur në tentativë dhe armëmbajtje pa leje, GJKKO sekuestron pasuritë e Gëzim Cafit

Do të paguante 120 mijë euro për vrasjen e ish-gruas së tij, SPAK mbyll hetimet për avokatin Alban Bengasin

Sulo Gradeci: Në ‘47-ën bisedova konfidencialisht me Enver Hoxhën

Kadastra: Legalizimet, emrat e pronarëve për Tiranën dhe rrethet

Opinioni i Ditës

Gjuha e dyfishtë e perëndimorëve për vende si Shqipëria/ Nga FATOS LUBONJA

30 milionë euro pensione në vit nga Italia?/ Nga FATOS ÇOÇOLI

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura