Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Feb 9, 2024 | 7:07
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

gazeta

Titujt kryesorë:

Presioni i kompanive të basteve, PS tërhiqet papritur nga lotot

Opozita hedh “euro”, miell e vezë mbi deputetët socialistë. Seanca përfshihet nga kaosi, ç’ndodhi 24 minuta në Kuvend

Punonjësit 3 muaj pa paga, KLSH paralajmëroi krizën në AKBN: Shpërbleu drejtuesit edhe kur ishte në vështirësi financiare

SPAK sekuestron kompaninë e sterilizimit. Bllokohen edhe dy shoqëri të Rrapajt

Kadastra/ Lista me 135 qytetarët që kanë gati tapinë e pronës

Valentini si studiues i piktorit të madh Onufri

DOSSIER

Shqiptarët e “Sanremos”, nga Oxa tek Elsa Lila dhe Ermal Meta. Pandi Laço tregon pse u mbyllën kanalet italiane

OPINION

Shqipëria, pasqyrë e krizës së kredibilitetit të Perëndimit/ NGA FATOS LUBONJA

Garda, shpëtimtarja e opozitës/ LUTFI DERVISHI

Tirania e mazhorancës/ NGA AGIM NESHO

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazeta1Titujt kryesorë:

Elis Bakaj: Partizani më lart, Dinamos i duhet kohë

Short i “akullt” për Shqipërinë, Silvinjo: Duam vendin e parë

Nga Doçi te Xhahysa: Vllazni tjetër, por të mundin Teutën

Memolla tregon largimin nga Egnatia: Nuk i kuptova kurrë!

Erzeni prezanton Bejzaden, Deliallisi bëhet drejtor sportiv

Duka: Grup i ekuilibruar, prisja Anglinë

Kosova rigjen Rumaninë, Ademi: Ja kur vjen trajneri

Dabulla: Kjo Tiranë, pa shtyllë kurrizore

Ferko: Flamurtari u dëmtua, besoj te Memushi

Italia në “grup ferri”, me Francën dhe… Lukakun

Alkaraz e nis me gol: Juve, i meritoj 50 mln

Rinovimi, 10 milionë euro në lojë për Lautaron

Golat e pësuar, Milani drejt një rekordi negativ

Konte i ofrohet Barçës, por zbulohen ngërçet

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:

gazeta2Titujt kryesorë:

“Fermerët të mbushin rrugët me mjete”, Berisha: Më 20 shkurt i japim fund regjimit

“Interesa personale”, Basha: Në vend që të mbushin bulevardet, me zor po mbushin rrugicat

Vezë mbi makinat dhe tension në seancë, deputetët e opozitës përplasen me Gardën

10 mijë euro për një vizë amerikane/ Falsifikonin formularët për aplikim kundrejt pagesës, arrestohen 5 persona

Në burg për koncesionin e sterilizimit, SPAK sekuestron pasuritë e biznesmenit

Sulo Gradeci: Në ‘47-ën jam përleshur fizikisht me oficerët e UDB-së në Bukuresht

Kadastra: Legalizimet, emrat e pronarëve për Tiranën dhe rrethet

Opinioni i Ditës

Ka ardhur koha që bashkëpunimi Kinë-Shqipëri të vazhdojë miqësinë tradicionale në një kapitull të ri/ Nga PANG CHUNXUE

Miti i protestave politike/ Nga ERVIS ILJAZAJ

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura