Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Feb 6, 2017 | 7:32
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Amnistia për makinat, kategoritë që përfitojnë

Nuel Kalaj kërcënon dëshmitarin Kara: Do të ketë pasoja

Rrëfimi i Piro Milkanit: Si e pajtova Kadarenë me Dritëroin, takimi pas shumë kohësh i kolosëve

Përgjimet, komisari u kërkoi para trafikantëve të hashashit

Formula e re, si do zgjidhen fituesit te Bujqësor

Shkodër, tritol vilës me dy gra dhe fëmijë brenda

Simboli i Ortekut të Fekenit në 6 shkurt ‘81

OPINIONE

Lu dhe dy metafora me peshq e peshkaqenë FATOS LUBONJA

Të kujtojmë për të ndërtuar të ardhmen GJERGJ META

Akordimi i instrumenteve institucionale PROF.DR. ROMEO GURAKUQI

PANORAMA SPORT

2

Kukësi marshon drejt titullit, Laçi nxin Tiranën

Partizani përmbys Vllazninë, debate me Tiranën për një banderolë

Skënderbeu-Korabi, Daja: Fatale po gabuam

“Silurë” e Kuadrados, Juvja ndëshkon Interin

Siti feston në shtesë, Murinjo leksion Ranierit

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura