Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Jan 30, 2017 | 7:32
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:

1

Skema e re për pensionet, ja kategoritë që do preken

Rama i sigurt për mandatin tjetër, plani 1 miliard USD

Manjani e Tahiri në shënjestër të PS e LSI, ministri i Drejtësisë: Nuk e jap dorëheqjen

Basha: Marrëdhëniet me SHBA, të pamundura me Ramën

Greqi, 60 ditë burg për ushtarët me “shqiponjë”

Provokimi i klerikut malazez: Ne ju çliruam nga otomanët

Shano: Ekipi që qytetarët presin nga Basha

NE OPINIONE:

Konflikti PS-LSI, përtej një negociate paraelektorale MARK MARKU

Adhamudhi i Besnik Mustafaj ÇAPAJEV GJOKUTAJ

Ç’po ndodh brenda aleancës PS-LSI? DENION MEIDANI

Plani i Korçës, një elegji pas shkatërrimit ELENA QIRICI

NE PANORAMA SPORT

2

UEFA kërcënon Tiranën, Dede: Ta fusin kokën në akull

Bakaj prezantohet te Vllaznia, Edi Martini: Nuk luan as 4 ndeshje…

Salihi drejt largimit, varet nga një… boshnjak

Skënderbeu merr Gripshin, Teuta fiton 60 mijë euro

Ish-kapiteni Ocelli: Partizani gabon kur s’duhet

Juvja nis arratinë, Milani në kolaps total

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura