Pëson arrest kardiak, humb jetën pushuesja në Velipojë

Jun 16, 2024 | 19:50
SHPËRNDAJE

Një pushuese ka humbur jetën në plazhin e Velipojës.

2334209911_f9a78b26ee_b

Sipas policisë, dyshohet se 69-vjeçarja ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë:

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 18:40, shtetasja D. M., 69 vjeçe, banuese në Velipojë, së bashku me familjen e saj ka qenë duke u larë në det në Velipojë.

Në momentin që është futur në det dyshohet se 69-vjeçarja ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë ka humbur jetën.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura