Gjendet e vdekur një e moshuar, 90-vjeçarja motra e Kleoniqi Ilias e cila u gjet e pajetë së bashku me të shoqin në Dropull

May 24, 2024 | 22:18
SHPËRNDAJE

Në Dropull është gjetur e vdekur Marianthi Barka, 90 vjeç, motra e Kleoniqi Ilias, 88 vjeçarja e gjetur e vrarë në banesën e saj së bashku me bashkëshortin, Kosta Ilia, në fillim të këtij muaji (3 maj).

ambulanca naten

90-vjeçarja besohet se ka pësuar vdekje aksidentale pasi burime nga fshati pohojnë se ajo jetonte e vetme dhe kishte vendosur shkallën të lante sterën, por ishte rrëzuar.

Ngjarja ka ndodhur pak më parë dhe në vendngjarje aktualisht ndodhet efektivët e policisë për zbardhjen e detajeve.

LEXO EDHE: Zbardhet vrasja e çiftit në Dropull, policia arreston autorin! Piu kafen e fundit me të moshuarit, më pas…Ja arsyeja e krimit (EMRI)

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura