Fotot nga paparazi/ Ladys in pink, deputetet sikur e kanë bërë me fjalë për t’u …

| 20:35
SHPËRNDAJE

Kanë rënë menjëherë në sy për ngjyrën e zgjedhur. Vetë ngjyra pink tërheq vëmendjen sepse është shumë e ndezur. 

Kësaj i shtohet fakti që kur vijnë disa zonja të veshura me të njëjtën ngjyrë, me të vërtetë çuditesh.

Si këtë herë në Parlament, që deputetet në foto kishin zgjedhur për t’u veshur me pink.

Dikush fustanin, dikush pardesynë apo xhaketën, deputetet kanë zgjedhur kësaj here ngjyrën e preferuar të kukullës Barbie. /Panoramaplus.al

      

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.